Strana 2

 

Otázka na úvod: Kdo z vás používá značkové parfémy (Dior, Gucci, Davidoff, Kenzo, Boss, Chanel)? Většina z nás si je šetří na ty "lepší příležitosti", je to tak?

Vůně sama o sobě se nedá patentovat, proto se tyto receptury přísně tají. Představte si, že existuje firma, která mícha vůní ze stejných vonných látek jako značkové vůně, a protože zde neplatíte značku tak si můžete takové parfémy pořídit za pětinovou a nižší cenu. To znamená 300,- Kč za parfémy, které běžně stojí 1.500,- Kč a více.

Už někdo z vás vyzkoušel levnou vůni někde ze stánku? A byl spokojen?? Ne, samozřejmě že ne. A tady je právě ten obrovský rozdíl. Naše parfémy vydrží vonět stejně dlouho, jako značkové originály.

Podle evropské normy musí mít každý dámský parfém min. 15% vonných látek, naše mají 20%. Pánské vůně jsou nejčastěji EAU DE Parfum - parfémové vody, které musí mít min. 8% vonných olejů, naše obsahují 16%. Proto jsou kvalitní a jestliže se ráno navoníte, ještě večer cítíte příjemnou jemnou vůni.

Firma Federico Mahora Group začala působit v Polsku v roce 2004. Vlastní ji velice úspěšná podnikatelská rodina Trawinských, která před založením FM Group působila v oblasti vůní a parfémů už 8 let a zásobovala parfumerie po celém světě.

Málokdo ví, že VŮNĚ NELZE PATENTOVAT a také to, že výroba vonné esence v porovnání s prodejní cenou jsou asi 2%, tzn. vyrobit vonnou esenci pro parfém, který kupujete za 2000,-Kč stálo zhruba 40,-Kč. To ostatní je pouze obchod!

Pro většinu značkových parfémů běžně dostupných v parfumeriích vyrábí vonné esence společnost DROM (www.drom.com). Jedna z největších a nejlepších společností tohoto druhu na světě, která vznikla v roce 1911. Má sídlo v Mnichově, laboratoře a továrny ve více než 43 zemích světa.
Deklarace a certifikát.

Díky deseti letům působení v oblasti vůní patří rodina Trawinských mezi exklusivní zákazníky společnosti DROM a vidí do pozadí obrovského celosvětového byznysu, kterému se říká "značkové parfémy". A právě na tom, že vůně nelze patentovat, je postaven geniální obchodní tah firmy FM Group. Od společnosti DROM kupuje originální vonné esence, ve vlastních továrnách je dává do svých flakónů a výsledkem je vysoce kvalitní parfém, který pod značkou FM stojí o 70-90% méně, než ty samé "značkové vůně" v parfumerii, kde 70-90% z ceny platí spotřebitel jen za značku, originalitu flakónu, logistiku, sklady atd...

Flakónky jsou plné a krásně zabalené v krabičkách v průhledné fólii. Dámské parfémy obsahují 30 ml a pánské 50 ml.

Vím, že je těžké vybírat vůni aniž by jste si přičichli, ale nebojte se experimentu. Všechny vůně jsou krásné. Pokud by jste ale přece měli zájem o nějakou konkrétní, můžete:
- si buď přijet přivonět do Prahy nebo Tábora
- nebo si přivonět někde v obchodě
- nebo možná už s nějakou drahou, originální vůní máte vlastní zkušenost.

Vím, že budete spokojeni. A to nejen Vy, ale i ti Vámi obdarovaní !

Účelem názvů námi nabízených výrobků je přiblížit zákazníkovi tóny produktů.

 

zpět
Copyright © 2020 Parfémy Federico Mahora - FM Group. Powered by Zen Cart & Zen Cart Czech Support Site
Parse Time: 0.829 - Number of Queries: 88 - Query Time: 0.189271763062
Untitled Document