Svět kávy aurile

Nenechte si ujít chuť nejlepších zrn africké arabicy, jedinečné účinky funkčních káv nebo nezapomenutelnou, opojnou chuť káv ochucených. A protože základem dobré kávy je též příslušenství na její přípravu a podávání, nesmíme opomenout ani širokou nabídku doplňků kávy Aurile. Doufáme, že si tuto produktovou řadu zamilujete.

Milujeme nové zážitky a neustále hledáme inovativní řešení jak Vám nabídnout výjimečné produkty. Tentokrát jsme se zaměřili na koncept wellness a potravinové produkty. Po vstupu nového průmyslu jsme se rozhodli vytvořit samostatnou značku s krásně znějícím jménem – Aurile.


Zkratka Aurile byla pro produkty navržena nejen pro potěšení. Naše unikátní, funkční káva Aurile je absolutní novinkou na českém trhu. Je to 100% přírodní káva se specializovaným efektem. Po téměř dvou letech intenzivního výzkumu jsme vytvořili čtyři originální receptury, které se zaměřují na klíčové potřeby moderního člověka:

- pomáhají udržovat správnou hladinu metabolismu,

- obnovují mladistvý elán a energii, usnadňují soustředění a učení,
- zpomalují proces stárnutí a snižují jeho účinky.

Inovativní složení kávy Aurile bylo vytvořeno ve spolupráci vědců s degustátory a odborníky na výživu. Máme vylepšenou přírodní kávu se zbrusu novými, vysoce specializovanými vlastnostmi, které zachovávají její vynikající chuť a přesvědčivě nedotčené aroma – což bylo potvrzeno senzorickými testy, prováděnými nezávislými odborníky!

Naše funkční kávy byly obohaceny o řadu cenných bioaktivních složek, které pomáhají chránit Vaše zdraví, zlepšovat blahobyt a obnovit rovnováhu. Hledali jsme je po celém světě: v nedotčených lesích Amazonie, v subtropických oblastech Asie. Využili jsme nejnovějších poznatků vědy a moudrosti přírodní medicíny. Výtažek z bobulí acai, zelené maté, stimulující guarana a taurin, mnoho vitamínů a minerálních látek – to je jen předzvěst toho, co se v šálcích kávy Aurile skrývá.

Každá z našich funkčních káv byla vědecky testována a hodnocena.

Přejeme Vám mnoho nezapomenutelných zážitků a úžasné chvíle nad šálkem lahodné kávy.


Copyright © 2020 Parfémy Federico Mahora - FM Group. Powered by Zen Cart & Zen Cart Czech Support Site
Parse Time: 3.269 - Number of Queries: 132 - Query Time: 1.51843138272
Untitled Document